Search events
×

Football - Australia - NPL, Northern New South Wales

27  - Jul  2021
27/07 13:00 Campbelltown City Campbelltown City
Sturt Lions Sturt Lions
28  - Jul  2021
28/07 12:00 Valentine Phoenix Valentine Phoenix
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
28/07 12:00 Weston Workers Weston Workers
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
28/07 13:00 Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
Lake Macquarie Lake Macquarie
28/07 13:00 Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
Brisbane Roar FC Youth Brisbane Roar FC Youth
30  - Jul  2021
30/07 12:45 Gold Coast Knights Gold Coast Knights
Logan Lightning Logan Lightning
30/07 13:00 Green Gully Cavaliers Green Gully Cavaliers
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
30/07 13:30 Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
Port Melbourne Sharks SC Port Melbourne Sharks SC
30/07 13:30 Dandenong City Dandenong City
Melbourne Knights Melbourne Knights
30/07 14:00 Hellenic Hellenic
Darwin Hearts FC Darwin Hearts FC
30/07 14:30 Perth Glory Youth Perth Glory Youth
Armadale Armadale
31  - Jul  2021
31/07 7:00 South Hobart South Hobart
Olympia FC Warriors Olympia FC Warriors
31/07 8:00 Belconnen United Belconnen United
Canberra Olympic Canberra Olympic
31/07 8:00 Avondale FC Avondale FC
St Albans Saints St Albans Saints
31/07 8:00 Croydon Kings Croydon Kings
North Eastern Metro Stars North Eastern Metro Stars
31/07 8:30 Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
Adelaide United Youth Adelaide United Youth
31/07 8:30 Campbelltown City Campbelltown City
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
31/07 8:30 Adelaide City Adelaide City
Sturt Lions Sturt Lions
31/07 8:30 Adelaide Raiders Adelaide Raiders
Cumberland United Cumberland United
31/07 8:30 South Adelaide South Adelaide
Adelaide Comets Adelaide Comets
31/07 9:30 Riverside Olympic Riverside Olympic
Clarence Zebras Clarence Zebras
31/07 9:30 Launceston City Launceston City
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
31/07 9:30 University Azzurri FC University Azzurri FC
Darwin Olympic Darwin Olympic
31/07 10:00 Maitland Maitland
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
31/07 10:00 Inglewood United Inglewood United
Bayswater City Bayswater City
31/07 10:00 Sorrento Sorrento
Rockingham City FC Rockingham City FC
31/07 10:00 ECU Joondalup ECU Joondalup
Balcatta Balcatta
31/07 10:00 Cockburn City Cockburn City
Floreat Athena Floreat Athena
31/07 10:00 Gwelup Croatia Gwelup Croatia
Perth Perth
31/07 10:15 Capalaba Capalaba
Brisbane Roar FC Youth Brisbane Roar FC Youth
31/07 10:30 Monaro Panthers Monaro Panthers
West Canberra Wanderers West Canberra Wanderers
31/07 10:30 Hume City FC Hume City FC
South Melbourne South Melbourne
31/07 11:30 Altona Magic Altona Magic
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
31/07 11:30 Lions FC Lions FC
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
31/07 12:00 Peninsula Power Peninsula Power
Magpies Crusaders Magpies Crusaders
31/07 12:00 Moreton Bay United Moreton Bay United
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
31/07 13:30 Port Darwin Port Darwin
Casuarina Casuarina
01  - Aug  2021
01/08 7:30 Newcastle Olympic Newcastle Olympic
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
01/08 7:30 Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
01/08 7:30 Lake Macquarie Lake Macquarie
Weston Workers Weston Workers
01/08 8:00 Gungahlin United Gungahlin United
Tigers FC Tigers FC
01/08 8:00 Canberra Croatia Canberra Croatia
Tuggeranong United Tuggeranong United
01/08 9:15 Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
Olympic FC Olympic FC
01/08 9:30 Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
01/08 10:00 Heidelberg United Heidelberg United
Dandenong Thunder SC Dandenong Thunder SC
01/08 11:00 Brisbane Strikers Brisbane Strikers
Redlands United Redlands United